Szerző Téma: Kérdések Torockóról  (Megtekintve 2182 alkalommal)

Nem elérhető Regős Peti

• Griff sc
  • club
    • Profil megtekintése
Kérdések Torockóról
« Dátum: 2012. Április 12. - 15:53:32 »
Sziasztok!

Volna Nekem több kérdésem a torockói kirándulásunkkal kapcsolatban ami szerintem hasznos lehet, pláne olyanoknak akiknek ez lesz az első! A pontos részleteket az indulással kapcsolatban még nem firtatnám, mert ahhoz még talán túl korán van!
A kérdéseim a következők volnának:

1. Milyen típusú szállásunk lesz? (Bár erről volt már szó, de jó átismételni :) )
2. Az étkezés, hogyan lesz megoldva? ( Bolt milyen messze van stb..stb..)
3. Milyen ruházattal kell készülni repüléshez és milyen idő várható egyébként? (Én tavaly az első lijaki túránál csúnyán túlkészültem :)!

Hirtelen ennyi... de lesz még! :)

A válaszokat köszönöm!!!!

Nem elérhető szabojoe

• Adminisztrátor
  • club
    • Profil megtekintése
    • Griff siklóernyős club
Re:Kérdések Torockóról
« Válasz #1 Dátum: 2012. Április 12. - 18:44:37 »
1. A központban és környékén leszünk vendég házakban elosztva, mivel sokan leszünk - hogy ki hova kerül az majd ott kiderül ...
2. A reggeli, vacsora a központban lesz a főhadiszálláson :-)  nagyon finom és bőséges szokott lenni ... pl az udvaron frissen sütik a kenyeret kemencében ... a pálesz pedig elmaradhatatlan kellék :-)
3. Az időjárást ismerjük, vagyis most megjósolni felesleges ... az általános megoldás, hogy réteges ruházatot vigyünk, hogy megoldás legyen hűvösre,melegre ... (illetve az indulás előtti napon már jobban eldönthető)
A helyi repülős arcok ilyenkor már sátorozni szoktak a leszállóban, úgy hogy kellemes időt várunk ... :-)