Siklóernyős fórum - paragliding - www.griffsc.hu

Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Részletes kereső  

Hírek:

SMF - Frissen telepítve!

Szerző Téma: Nyílt napon.  (Megtekintve 2482 alkalommal)

Ada

• club
  • *
  • Nem elérhető Nem elérhető
    • Profil megtekintése
Nyílt napon.
« Dátum: 2012. Március 10. - 23:03:12 »

Sziasztok,

Nagyon király volt életem első nyílt napja a Griff csapattal.
A testem hisztizik, hogy menjek azonnal pihenni, de az agyam újra éli az élményeket ahogyan töltődnek fel a képek a facebookra (bocsi ez nem a reklám helye :-) ) mert annyira jó és sok élmény ért ma.

Rengeteg kérdésem volt, mikor megérkeztünk Gödöllőre. Sőt merem állítani nagyon szkeptikusan álltam a síklóernyőzéshez. "Kipróbálom mert miért nem" - gondoltam, de nem fűztem hozzá túl sok reményt. Aztán ha Joe nem lenne olyan mint amilyen, Brigi Szilárd és Tomi nem magyaráztak volna el mindent végtelen türelemmel, valószínűleg, hogy hamar elment volna a kedvem mindentől. A Tandemba sem ültem volna be, de beültem. Ott a startnál már nem féltem, a másodiknál meg egyenesen dezsávú érzésem támadt... Ugyanis eltört a csörlő, és természetesen pont akkor amikor Mi álltunk a startnál, de egy óra múlva már minden ment a maga útján :-)
Az autó elindult, a zászlót leengedték, mi futottunk és egyszer csak repültünk felfelé. A kocsi egyre kisebb lett, a táj lent összezsugorodott, és mi csak mentünk felfelé, aztán már csak Mi voltunk és a siklóernyő - "egydarabrongy"...persze :D.
Nagyon jó volt, és csend volt. Joe megkímélt a nagy hita-palintától, így csak a fékekkel "játszhattam" :-) ma mi voltunk a legmagasabban, és tényleg egy leírhatatlanul nagy élmény volt. Mindenkinek merem ajánlani.  8)

A mai nap eredménye, fájó kezek, fájó hát, fájó boka, leégett arc; de nagyon megérte.

De egy jó tanács minden kezdőnek aki nyílt napra megy, vigyetek magatokkal: enni-innivalókat, magas szárú bakancsot, kesztyűket - mert fent bizony hideg van; türelem, de ami a legfontosabb sok sok kitartás :D

Szép estét, és köszi köszi köszi még egyszer :)
Naplózva
"SUAVITER ET FORTITER", ami azt jelenti, hogy HELYESEN, DE SZILÁRDAN. Azt tanította nekem, hogy tiszteletet azért adsz, hogy tiszteletet kapj, és szeretned kell, hogy szeretetet kapj."

Rácz Monika

• club
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Nyílt napon.
« Válasz #1 Dátum: 2012. Április 01. - 10:04:52 »

Halihóóó:)
Nagyon várom már a következő nyílt napot, már csak azért is, mert nagyon kíváncsi vagyok az új ernyőre!!!!!!
Az adatok alapján /és amennyire én kicsigriff meg tudom ítélni/ nagyon ígéretesnek tünik:)))
Szép napot mindenkinek!
Naplózva

szabojoe

• Adminisztrátor
  • club
    • Profil megtekintése
    • Griff siklóernyős club
Re:Nyílt napon.
« Válasz #2 Dátum: 2012. Április 02. - 22:39:33 »

nagy pörgés lesz nyílt napon ... és az új ernyőt is lehet tesztelni ...
http://griffsc.hu/index.php/cikkekhirek-sikloernyo/143-triple-seven-paragliders
reméljük jó idő lesz...
Naplózva